об'єкти Євробуд
TOYOTA Центр

Офіційний дилер Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» — це сучасний автомобільний центр, створений за принципом 3S. Що включає в себе sales – продаж автомобілів, servise – обслуговування, spare parts – склад запасних частин.

В автосалоні Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» створені максимально комфортні умови для приємного придбання та обслуговування вашого авто.

Вас завжди привітно зустрінуть продавці-консультанти, які із задоволенням нададуть Вам вичерпну інформацію про комплектації і технічні характеристики автомобілів, допоможуть з вибором нового автомобіля, запропонують провести тест-драйв за кермом вподобаної моделі.

Для того, щоб Ви себе почували комфортно в новому автомобілі, щоб він повністю відповідав Вашій індивідуальності, ми пропонуємо найбільш повний вибір варіантів комплектації автомобіля, його кольору, оздоблення салону, оригінальних аксесуарів TOYOTA.


 

В TOYOTA Центр Вінниця "Преміум Моторс" високі вимоги стоять не лише до продукції компанії та персоналу, а і навіть до матеріалів, з яких будують автосалони. Тому група компаній Євробуд, як і завжди, підійшли з великою відповідальністю та професіоналізмом до поставленного завдання, а саме надати високоякісні будівельні матеріали.

Головні критерії - це надійність, безпечність та довговічність. Для TOYOTA Центр Вінниця Євробуд надав не лише сучасні, високоякісні сендвіч панелі, з яких збудовано стіни центру, а і мінеральний утеплювач ТМ Rockwool для ефективного теплообміну та мікроклімату всередині приміщення. Також було використано ПВХ мембрану і 128 мм несучий профіль, що в комплексі дозволило побудувати сучасну та стильну будівлю, яка відповідає всім критеріям світового бренду TOYOTA.

 

Довіряй професіоналам - довіряй Євробуд !!!

об'єкти Євробуд

об'єкти Євробуд

об'єкти Євробуд