Відслідкувати доставку

Мінімальна сума замовлення складає 500грн. . При отриманні замовлення службою Нова Пошта,  товар оплачується в 100% передплати, або за поперднім погодженням з менеджером. .

Оплатити та отримати товар можна наступними способами :

  • Самовивіз з нашого шоурума;
  • Доставка нашим автотранспортом;
  • Нова Пошта

Якщо ваше замовлення відправляється за допомогою  компанії «Нова пошта»  - вартість доставки розраховується за тарифами сервісу доставки.

При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Перед оплачений товар може отримати тільки та людина, на кого оформлена доставка. 

Важливо !

При отриманні замовлення, покупець повинен візуально оглянути товар та впевнитись в його цілісності та відповідності до тієї, що вказано в накладній. При необхідності підйому товару, або його розвантаження, покупець має повідомити про це менеджеру. Розвантаження та підйом оплачуються окремо . 

Оплата

Готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару можлива в нашому  магазині. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Оплата картою на сайті

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі Оплата вам потрібно вибрати «Оплата картою на сайті».

Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті при оформленні заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

Повернення

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару.
 

Основні правила повернення товару :

  1. Товар можна повернути протягом 14 днів ;
  2. Товар, який повертається повинен ,бути запакований та не мати слідів використання ;
  3. Всі позиції під замовлення поверненню не підлягають ;   
  4. Збережено документ (чек), який підтверджує оплату