об'єкти Євробуд
Автосалон HAVAL

об'єкти Євробуд    

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Нова енергія України» є ексклюзивним дистриб'ютором автомобілів і запчастин бренду HAVAL і офіційним представником китайського виробника GREAT WALL MOTOR COMPANY LIMITED в Україні. Компанія здійснює свою діяльність з 2011 року.

Відкриття першого офіційного дилерського центру HAVAL відбулося в Харкові 01 червня 2018 року. На сьогоднішній день, дилерська мережа HAVAL налічує 15 офіційних автоцентрів, які надають комплексні послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів HAVAL.

Серед пріоритетних завдань компанії — просування бренду, розвиток дилерської мережі, продаж і післяпродажне обслуговування автомобілів в Україні.

Модельний ряд бренду включає автомобілі сегменту SUV: це компактний міський кросовер HAVAL H2, стильний і високотехнологічний All New HAVAL H6, а також 7 мі місцевий рамний позашляховик HAVAL H9.


Для успішної та ефективної реалізації даного проєкту групою компаній Євробуд було надано стінові та потолочні сендвіч панелі, загальна площа яких становить понад 3500 м . Використання даних панелей дозволило зробити сучасний дизайн та значно зменшити терміни будівництва. А товщина та екологічність наповнювача панелей забезпечили комфортність приміщення і його довговічність.

 

Довіряй професіоналам - довіряй Євробуд !!!

об'єкти Євробуд

 

об'єкти Євробуд

 

об'єкти Євробуд