Rockwool Євробуд

Протягом 80 років ми - група ROCKWOOL - виробляємо мінеральну вату і стали лідерами світового ринку.

Продукція ROCKWOOL застосовується для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту, призначена для всіх видів будівельних конструкцій будинків і споруд, а також для суднобудування, промислового обладнання, трубопроводів і повітроводів. Компанія ROCKWOOL заснована в 1909 році, її центральний офіс знаходиться в Данії. ROCKWOOL належать 45 заводів в Європі, Північній Америці та Азії. Штат налічує понад 11 000 фахівців. Продажі Групи за 2017 рік склали понад 2 млрд євро. В Україні компанія ROCKWOOL відома з 70-х років - тоді продукція поставлялася в Радянський Союз для суднобудівної промисловості.

Основні переваги продукції :

  • Вогнестійкість Витримує температуру понад 1000 ° C.
  • Енергоефективність. Економте енергію, підтримуючи оптимальну температуру і мікроклімат в приміщенні.За рахунок стабільності температури можна істотно скоротити витрати на опалення, охолодження та вентиляцію.
  • Акустичний комфорт. Поглинає та зменшує шум. Автомобільні дороги, залізничні і трамвайні колії, аеропорти - необхідна для нормального життя інфраструктура - є джерелом шуму, який може стати причиною серйозних негативних наслідків для здоров'я.
  • Міцність. Покращені експлуатаційні характеристики і підвищена стабільність при менших витратах. Ізоляція ROCKWOOL настільки міцна, що вона буде підтримувати свою продуктивність протягом усього терміну експлуатації будинку.
  • Естетичність. Гармонійне поєднання експлуатаційних і естетичних якостей. Коли люди живуть або працюють в красивому місці, це посилює у них відчуття комфорту і підвищує мотивацію.
  • Контроль над водою. Контролюйте наш найцінніший ресурс. Вироби з кам'яної вати можна конструювати таким чином, щоб вони поглинали або відштовхували воду, в залежності від потреби, а також використовувати їх для рециркуляції води в теплицях, допомагаючи вирішувати цілий ряд задач управління водним режимом.
  • Екологічність. Сировина для мінерального ізоляційного матеріалу навряд чи може бути більш природною ніж камінь. Камінь - один з найпоширеніших матеріалів на землі. КомпаніяRockwool розробила технології, що дозволяють використовувати відходи від інших промислових галузей в якості альтернативної сировини."