DoorHan

Воротні системи.

 

Група компаній DoorHan більше 20 років спеціалізується на виробництві всіх типів воріт, ролет, автоматики, складського обладнання, модульних конструкцій та тенто-мобільних укриттів. В данний час Международный Концерн DoorHan займає одні з лідируючих позицій у своїх сегментах, стабільно розвивається та має широку дилерську мережу в Україні, Європі та країнах СНД.
Продукція реалізовується у більш ніж 30 країнах світу. Международный Концерн DoorHan володіє 7 великими заводами на території Чехії, Китаю та СНД, 22 виробничо-складськими комплексами, 9 торгівельними представництвами, має власну мережу сервісних центрів та більш ніж 8000 дилерів. Для оперативного надання замовнику якісних послуг з доставки, монтажу та технічному обслуговуванню продукції DoorHan створено професійне об’єднання DoorHan World Family Club.

Купуючи продукцію DoorHan у офіційних дилерів та учасників DoorHan World Family Club, ви можете бути впевнені в її оригінальності та високому рівні якості. Асортимент продукції DoorHan дозволяє ефективно реалізовувати будь-який проект з облаштування приватних, комерційних, промислових чи сільськогосподарських об’єктів.
Головними перевагами виробів DoorHan є: висока якість, енергоефективність, мінімальні строки монтажу, зручність у використанні, довгий термін служби, ремонтопридатність та можливість демонтажу при потребі.