Дёке

Продукція Döcke. Все необхідне для будівництва покрівлі та фасаду.

Стратегія Döcke - бути кращим у всьому, що важливо споживачам і партнерам по бізнесу. Відмінні інженерні рішення, традиційна німецька надійність і унікальні експлуатаційні показники - ось невідємні характеристики продукції під брендом Döcke.

 Döcke - це довговічний, надійний, красивий будинок з бездоганним оздобленням і безпечної екологією. Робота команди Döcke орієнтована на максимальне задоволення очікувань своїх клієнтів шляхом постійного розвитку інженерних і технологічних рішень, що підтверджується авторитетними міжнародними нагородами, а головне, стабільним попитом продукції Döcke у покупців.

Німецька якість - не порожній звичний штамп! Гарантія виробника на деякі види продукції Döcke досягає півстоліття, це означає, що за цей час в будинку виростуть діти і внуки його мешканців! Чи не правда вражає?
На ринку покрівельних матеріалів України компанія Döcke представила бітумну черепицю найвищої якості і всі супутні матеріали - починаючи від супердифузійних мембран і закінчуючи ендовою і підкладковими килимами.